آکادمی آموزشی ثروت ساز، فعالیت خود را در زمینه آموزش تخصصی بورس و بازارهای مالی، مدیریت حرفه ای کسب و کار (MBA & DBA)، مدیریت مالی و حسابداری و همچنین مهارتهای توسعه فردی، با هدف تبدیل علاقه مندان به متخصصین آماده ورود به بازار کار، در قالب کارآفرین (دارای کسب و کار شخصی) یا فردی که می تواند موثر تر در تیم یا شرکتی فعالیت نماید، آغاز نمود. اگر علاقه مند به حوزه ای هستید یا احساس می کنید در حوزه ای استعداد دارید، با یادگیری اصولی باید آن استعداد و علاقه را به تخصص تبدیل نمایید. دانشجویان آکادمی ثروت ساز با توجه به علاقه و استعداد خود و همچنین سرمایه گذاری روی خودشان، متخصص گردیده و می توانند از آن حوزه در بازار واقعی و اینترنت کسب درآمد کنند.

مراحل آغاز به کار و رشد

   بعد از اینکه در سال 1397 تصمیم گرفتم که از کار کردن برای دیگران دست بکشم و ابزاری نباشم برای ثروت اندوزی دیگران، هر چه پل پشت سرم بود را ویران کرده و تصمیم گرفتم دیگر برای خودم تلاش کنم (من از سال 1379 کارم را در رشته مالی شروع کرده بودم و تا سال 1397 در رده های مختلف از حسابدار ساده تا مدیر مالی فقط کارمند بودم). دقیقا از ابتدای آذر ماه 1397، فعالیت حرفه ای من شروع شد و تا آن زمان از سال 1390 بصورت آماتور تدریس، تحلیل و معامله گری در بازار سرمایه را انجام داده بود و پس از آن به فعالیت اصلی من تبدیل شد.

   در سال 1399 و پیرو رشد شارپی بورس ایران، من هم که بصورت حرفه ای غرق در تحلیل و معامله گری بودم و با حداکثر سرمایه ام که 225 میلیون تومان بود، توانستم یک رشد 1000 درصدی، درصد متوجه شدید، 1000 درصدی را کسب کنم و سرمایه ام را به حدود 2 میلیارد و 500 میلیون برسانم آن هم طی فقط 5 ماه. البته همه خوب میدانیم این رشد بورس حباب بود و دیر یا زود بایستی مترکید و این اتفاق در پایان مرداد ماه 1399 افتاد و روند نزولی بورس شروع شد.

   روند نزولی بورس و اشتباهاتی که مرتکب میشدم، این هشدار را در ذهن من بوجود آورد که هنوز به اندازه ی لازم مهارت کافی را در این بازار بدست نیاورده ام و این موضوع تلنگری بود در راستای آموزش حرفه ای. پس از آن به دنبال بهترین اساتید و مراکز آموزشی رفته و با جدیدت تمام شروع به آموزش حرفه ای نمودم. با هزینه زیاد بهترین پکیج های آموزشی و دوره های آنلاین را تهیه و شرکت میکردم. این موضوع در آینده خیلی به نفع من تمام شد.

   پس از اتمام دوره های آموزشی که داشتم، بطور پیوسته هر آنچه آموختم را در بازار پیاده سازی کرده و نتیجه ی آن را مشاهده کردم. منابع آموزشی فراوانی را مطالعه و بررسی کردم که هر کدام از آنها حرفی برای خود داشتند و ممکن بود در دیگر منابع به آن اشاره نشده باشد. این پراکندگی موضوعات، من را به این فکر واداشت که بتوانم همه ی نکات و موارد کلیدی که اساتید و کتابهای مختلف بصورت جداگانه مطرح نموده بودند را سرجمع و از مهارت تدریس خودم که در طی سالهای متمادی در آموزشگاهها و دانشگاهها بدست آورده بودم نیز استفاده کرده، مجموعه ای کامل و جامع طراحی و تولید کنم و در اختیار علاقه مندان به این رشته  قرار دهم. این شد که این سایت را راه اندازی نموده و به همراه چند پیج اینستاگرامی، عملا فعالیت رسمی خود را در زمینه آموزش تحلیلگری و معامله گری در بازارهای مالی، حسابداری و مدیریت مالی کاربردی، توسعه فردی و مدیریت کسب و کار، آغاز کردم. 

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی ثروت ساز